COGNAC CIGAR BLEND XO FRAPIN

Kód: 4981
Neohodnoceno
2 035 Kč
Skladem (>5 ks)

RODINNÝ DŮM

100 % GRANDE CHAMPAGNE - PREMIER CRU DE COGNAC

700ml
40% alkoholu
20 let ve sklepě
Cognac Frapin Cigar Blend XO vzdává hold jemným tónům "Rancio". Slibuje nezapomenutelné okamžiky degustace, protože je kombinován s doutníky.

Tento poklad těží z letitého know-how společnosti FRAPIN s destilací nad kaly, která dává komplexní aroma, koncentrovaný buket a dlouhý závěr. Poté tento koňak zrážel ve vlhkých sklepích v sudech z limousinského dubu, které dodávají vanilkové tóny. Po 20 letech zrání se z této eau-de-vie uvolňují tóny zestárlého portského smíšené s vůní dřevěných doutníkových krabic, typické pro koňak Grande Champagne.

 

Detailní informace

40 000 Bouteilles Livrées En 2020
40 000 Bouteilles
Livrées En 2020
Livraison 48h Gratuit Pour 1 000 Kč
Livraison 48h
Gratuit Pour 1 000 Kč
Paiement Sécurisé
Paiement
Sécurisé
Dárek zdarma
Vignoble
Familiaux

Detailní popis produktu

BARVA A BUKET

Cigar Blend XO nabízí mahagonovou barvu s měděnými odlesky.

Buket odhaluje jemné tóny vanilky a sušeného ovoce, vlašských a lískových ořechů díky delšímu zrání v nových dubových sudech a letitým zkušenostem rodiny Frapin. Velmi hladká, komplexní, vyvážená, jemná vůně zrajícího portského smíšená s vůní dřevěných doutníkových krabic, typická pro koňak Grande Champagne destilovaný na kalu.

 

PALETA

Vyváženost - kulatost - bohatost. Cigar Blend XO nabízí výjimečně dlouhý závěr, v němž se všechny chutě spojují v jemné, komplexní harmonii. Koňak odhaluje diskrétní vanilkový tón z taninu ve dřevě a harmonický buket s trvalými vůněmi koření, sušeného ovoce a "rancio".

"Výjimečný s doutníkem, ale stejně dobrý i bez něj."

Patrice Piveteau, sklepmistr

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: